Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i aktualnych promocjach.

Najczęściej kupowane

Autorzy

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Kategorie

Informacja

Sprawdź, jakie najciekawsze książki o masonerii znajdziesz w naszej ofercie!

Masoneria jest międzynarodowym tajnym ruchem, którego początki sięgają XVIII wieku. Ponieważ masoni stosowali tajemne obrzędy, wokół ich tematu narosło wiele legend i teorii spiskowych. Czy mają jednak one coś wspólnego z prawdą? Na czym w rzeczywistości polegały ich działania? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w książkach poświęconych tej tematyce. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje, które warto przeczytać.

Masoneria polska 2020. Na rozdrożu historii

Naszą pierwszą propozycją jest książka, od której warto zacząć zgłębianie tematyki wolnomularstwa. Autorem pozycji „Masoneria polska 2020. Na rozdrożu historii” jest Stanisław Krajski. W ofercie naszej księgarni dostępnych jest wiele pozycji tego autora, można więc śmiało stwierdzić, że temat masonów jest mu bardzo dobrze znany. W swojej najnowszej książce autor ocenia wydarzenia mające miejsce w naszym kraju na przestrzeni ostatnich lat. Opisuje w niej także ich wpływ na jakość życia każdego Polaka oraz polskiej gospodarki.

Wolnomularstwo i jego tajemnice

Kolejną książkową propozycją jest „Wolnomularstwo i jego tajemnice” autorstwa ks. kard. Jose Maria Caro Rodrigueza. Jest to jedna z pozycji, w której znajdziesz rzetelne informacje dotyczące istoty działań masonerii. Dzięki niej dowiesz się, jakie są prawdziwe korzenie i wartości, które łączą członków lóż masońskich. Autor książki ujawnia skrywane związki masonerii z ateizmem, a nawet satanizmem. Jest to zatem pozycja obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy chcą poznać nieujawnione dotąd fakty na temat ruchu wolnomularzy. Dzięki niej inaczej spojrzysz na to zagadnienie i poznasz wiele interesujących faktów.

Polskie ścieżki masonerii

Książka „Polskie ścieżki masonerii” autorstwa Andrzeja Zwolińskiego będzie idealnym wyborem dla wszystkich czytelników, którzy chcą zgłębiać mało znane ścieżki masonerii w historii Polski. Książka ta ukazuje prawdę na temat masonów w naszym kraju, którzy byli obecni w różnych jego epokach. Wszelkie treści zawarte w tej pozycji są udokumentowane historycznie. Bogato ilustrowana książka nawiązuje do wielu wydarzeń z historii Polski, przedstawiając nieznane dotąd fakty.

PayPal

Copyright © 2023 Fundacja Servire Veritati Instytut Edukacji Narodowej. Wykonanie: Nazwa.pl