Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i aktualnych promocjach.

Nowe produkty

Promocje

Informacja

Znakomita literatura dla dzieci i młodzieży

Zarówno dzieci, jak i młodzież powinni czytać dużo książek, aby rozwijać swoje młode umysły. Jeśli posiadasz dzieci, warto pokazać im, po jakiego rodzaju literaturę należy sięgać. Dzięki temu zaszczepisz w nich pasję do czytania i umożliwisz im jeszcze lepsze poznawanie świata. Książki uczą, rozwijają i bawią, a to dzieciom i młodzieży jest bardzo potrzebne każdego dnia.

 

Wybierz ciekawe książki dla swoich dzieci

W naszym sklepie znajdziesz bardzo duży wybór książek dla dzieci i młodzieży. W ofercie posiadamy literaturę dopasowaną idealnie do wieku, a także gry komputerowe, śpiewniki, kolorowanki, układanki, gry oraz zgadywanki i ciekawe komiksy. Dzięki tak wielu podkategoriom wybierzesz dla swojego dziecka to, co lubi najbardziej. Zadbaj o jego edukację, zabawę i rozwój.

Dla dzieci i młodzieży Jest 478 produktów.

Podkategorie

 • Dla dzieci
 • Dla młodzieży

  Wciągające i mądre książki dla młodzieży

  Wybór odpowiedniej literatury dla młodzieży przysparza niekiedy sporo problemów. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz książki dla nastolatków w różnym wieku. Dbamy o staranną selekcję, więc możesz mieć pewność, że są to odpowiednie propozycje dla młodych ludzi. Już same ich okładki przyciągają wzrok i zapraszają do zatopienia się w lekturze.

  Szeroki wybór książek dla młodzieży

  W naszej ofercie znajdziesz zarówno fascynujące powieści, jak i nieocenione poradniki czy też książki typowo edukacyjne. Niektóre z nich przybliżą nastolatkom życiorysy wybranych świętych albo historię Polski. Dostępne są również tytuły bezpośrednio dotykające ważnych dla młodzieży tematów i problemów. Oczywiście nie brakuje także klasyki, którą każdy młody człowiek powinien znać.

 • Gry komputerowe

  Edukacyjne gry komputerowe

  Obecnie jedną z ulubionych form rozrywki dzieci i młodzieży są gry komputerowe. Bardzo ważne jest to, aby upewnić się, że Twoje pociechy sięgają po odpowiednie dla nich tytuły. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz edukacyjne gry komputerowe, które zarazem bawią i uczą. Dostępne są m.in. gry związane z życiem świętych, a także pozycje o tematyce biblijnej. Warto także zwrócić uwagę na komputerowy quiz o Kościele. Z pewnością każdy znajdzie u nas coś dla swojego dziecka.

  Gry komputerowe dla dzieci i młodzieży

  W naszej ofercie znajdziesz gry komputerowe przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Nie brakuje również propozycji idealnych dla nastolatków. Nasze gry mogą tak naprawdę stanowić doskonałą rozrywkę dla całej rodziny. Świetnie sprawdzą się także jako prezent.

 • Gry, zabawki, śpiewniki

  Najlepsze gry, zabawki i śpiewniki dla Twojego dziecka

  Edukacja najmłodszych powinna łączyć przyjemne z pożytecznym i opierać się na zabawie. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości gry, kolorowanki, książeczki itp., które zarówno uczą, jak i bawią. Pozwalają przybliżyć dzieciom tematykę patriotyczną, religijną, a także historię Polski. Nie brakuje również tematów uniwersalnych, ważnych dla każdego malucha.

  Szeroki wybór produktów

  W naszej ofercie nie brakuje ciekawych gier planszowych dla dzieci w różnym wieku. Znajdziesz u nas także tematyczne kolorowanki, śpiewniki patriotyczne czy książki wspierające rozwój manualnych umiejętności oraz poszerzające wiedzę dziecka. Wiele z tych produktów z powodzeniem może stanowić prezent na urodziny, I Komunię Świętą czy inną okazję.

 • 1 Komunia św.

  I Komunia Święta - co wybrać dla dziecka?

  Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy sakrament dla każdego chrześcijanina. To ważny dzień dla dziecka i jego rodziców. Przygotowania do niego trwają wiele miesięcy. Goście zaproszeni na tę uroczystość, zazwyczaj przynoszą dla dziecka jakiś upominek. Doskonałym rozwiązaniem są dewocjonalia. Warto także rozważyć zakup książki religijnej - wcale nie musi być to Biblia. 

  Pierwsza Komunia Święta - publikacje warte uwagi

  Zgromadzone w tej kategorii produkty pomogą w uświetnieniu niezwykle ważnego dnia dla dziecka - Pierwszej Komunii Świętej. Trudno o lepszy podarunek z tej okazji niż książka honorująca to wyjątkowe wydarzenie. Zdecydować się można na ładnie wydaną Biblię. Dziecku podarować też można religijną grę planszową czy płyty DVD z serialem opartym na historiach biblijnych.

 • Kolorowanki

  Kolorowanki idealne dla dzieci w różnym wieku 

  Kolorowanki w przypadku dzieci są świetną alternatywą dla bajek czy gier wideo. To kreatywna forma spędzania wolnego czasu, która przy okazji rozwija poczucie estetyki. Dziecko dzięki kolorowankom ćwiczy swoją cierpliwość i dokładność. Może stopniowo rozwijać swoje zdolności manualne. Zresztą kolorowanie jest świetną zabawą także dla osób dorosłych. 

  Kiedy warto sięgnąć po kolorowanki dla dzieci?

  Dziecko od najmłodszych lat warto zachęcać do kolorowanek. Maluchy traktują kolorowanie jako zabawę, ale przy okazji czerpią z tego wiele korzyści. Kolorowanki są zresztą coraz bardziej rozbudowane i lepiej przemyślane. W naszej internetowej księgarni znaleźć można np. kolorowanki prezentujące polskich władców, zwierzęta czy pojazdy różnego rodzaju.

 • Układanki, zgadywanki,...

  Układanki, zgadywanki i kolorowanki dla dzieci

  Dzieci uwielbiają się bawić. Niezależnie od wieku poznają świat, obserwują otoczenie, lubią kolorować, wycinać i głowić się nad zagadkami różnego rodzaju. Dlatego warto sięgnąć po układanki, zgadywanki i kolorowanki z tej kategorii. Dzięki nim maluch na pewno nie będzie się nudzić. Trudno o lepszy sposób spędzania wolnego czasu w długie, jesienne czy zimowe wieczory. 

  Czym są zgadywanki, układanki i kolorowanki?

  Zgadywanki wymagają logicznego myślenia. Często mają formę zeszytów i książek z ćwiczeniami. Do wyboru są zestawy o zróżnicowanym stopniu trudności. Kolorowanki to zeszyty z gotowymi obrazkami, które można dowolnie pokolorować. Traktować je można jako wstęp do nauki pisania. Dzieci przepadają także za układankami i wycinankami. 

 • Komiksy

  Wyjątkowe komiksy historyczne i religijne

  Komiksy większości osób kojarzą się na pewno z superbohaterami i złoczyńcami. Jednak na tym wcale nie koniec. W naszej księgarni internetowej prezentujemy bowiem komiksy religijne i historyczne. Dzięki nim dowiedzieć się można ciekawych informacji na temat ludzi i wydarzeń z przeszłości. Historie opowiedziane przy pomocy słowa i obrazu są łatwiejsze do zrozumienia np. dla dzieci. 

  Dla kogo przeznaczone są komiksy historyczne?

  Za komiksami przepadają przede wszystkim dzieci. Dlatego trudno się dziwić, że coraz chętniej sięgają po nie np. nauczyciele. W ten sposób mogą bowiem zainteresować swoich uczniów historią. Dostępne w naszej ofercie komiksy przybliżają m.in. postacie rotmistrza Pileckiego, królów polskich czy męczenników z Pariacoto.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 478 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 478 elementów

Copyright © 2024 Fundacja Servire Veritati Instytut Edukacji Narodowej. Wykonanie: Nazwa.pl