Najczęściej kupowane

Autorzy

Nowe produkty

Dostawcy

Brak dostawców

Kategorie

Informacja

Zastanawiasz się, co kupić tacie na urodziny? Szukasz pomysłu na ciekawy prezent? Postaw na książkę! Jest to podarunek uniwersalny i ponadczasowy. Szczególnie trafne może okazać się kupno książki poświęconej tematyce religijnej, jak również historii lub polityce. Poznaj kilka propozycji, które mogą spodobać się Twojemu tacie!
Wrzesień 2021 roku zostanie zapamiętany jako miesiąc, w którym dokonała się beatyfikacja Stefana Wyszyńskiego. Wielu wiernych czekało na ten dzień z ogromną pokorą i radością. Czym sobie ten polski duchowny zasłużył, aby wynieść go na ołtarze? Przedstawiamy najważniejsze informacje o kardynale Stefanie Wyszyńskim.
Chociaż na to, kim w przyszłości będzie dziecko wpływa wiele czynników, nie można zaprzeczyć, że wychowywanie pociechy należy do najważniejszych zadań każdego rodzica. Bardzo ważne jest, abyś starał się robić to, jak najlepiej potrafisz. W dzisiejszym wpisie znajdziesz kilka wskazówek, jak wychować dzieci, aby przekazać im ważne z punktu chrześcijaństwa wartości.
Czytanie książek jest niezwykle rozwijającą czynnością. Każdy człowiek powinien przeczytać choć jedną pozycję w ciągu miesiąca. Dlaczego? W dzisiejszym wpisie dowiesz się, dlaczego warto czytać książki i jakie zalety z tego wynikają dla Twojego organizmu.
Silne małżeństwo to dobra podstawa do stworzenia mocnej w wierze rodziny. Praca nad relacją nie należy do najłatwiejszych zadań. Wymaga ogromnego wysiłku i poświęcenia z obu stron. Jednak trud świadomie włożony w budowanie wspólnej drogi w przyszłości zaprocentuje. Czy zastanawiasz się jakie kroki podjąć, by Twoja relacja z drugą osobą kwitła? Jak sprawić, by wspólnie udawało się Wam pokonywać trudności?

Copyright © 2021 Fundacja Servire Veritati Instytut Edukacji Narodowej. Wykonanie: Nazwa.pl