REALIZACJA I DOSTAWA ZAMÓWIENIA

KOSZTY WYSYŁKI:

Przedpłata na konto (wysyłka kurierem Poczty Polskiej tzw. Pocztexem 48) - 10 zł
Pobranie (wysyłka za pobraniem kurierem Poczty Polskiej tzw. Pocztexem 48) - 14 zł
Zamówienia o kwocie powyżej 200 zł - 0 zł
Wysyłka za granicę - koszty ustalane indywidualnie

KONTO:
PKO BP I O/Lublin
89 1020 3147 0000 8002 0003 6087

DANE DO PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH:

EBAN: PL 89 1020 3147 0000 8002 0003 6087

SWIFT: BPKOPLPW

WYSYŁKA ZA GRANICĘ POLSKI:

Szanowni Klienci, istnieje możliwość wysyłki za granicę. Koszty wysyłki są ustalane indywidualnie i zależą od wagi paczki. Po złożeniu zamówienia na naszej stronie w którym fikcyjnie trzeba wybrać Polskę lub złożeniu zamówieniu przez e-maila wysyłamy wiadomość z informacją o łącznej kwocie do zapłaty (za książki i za wysyłkę). Po otrzymaniu przelewu wysyłamy paczkę a w wiadomości e-mail wysyłamy numer paczki (potrzebne do jej śledzenia). Książki wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej, po wklejeniu na stronie Poczty wspomnianego numeru istnieje możliwość śledzenia paczki. Koszty wysyłki zagranicznej można znaleźć na stronie Poczty Polskiej, poniżej link:

http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,zagraniczny_paczka_pocztowa.html

DOSTAWA GRATIS:

Oferujemy darmową wysyłkę wszystkich zamówień o wartości 200 zł i powyżej (dotyczy wyłącznie dostawy na terytorium Polski).CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

Drodzy Klienci, staramy się, aby czas realizacji zamówienia był możliwie najkrótszy (1–2 dni robocze od momentu złożenia zamówienia) - tak jest w przypadku 90% przesyłek. Może on jednak ulec wydłużeniu w sytuacji, gdy książkę trzeba sprowadzić (do 3-5 dni roboczych, w wyjątkowych sytuacjach dłużej). Dlatego też przy składaniu zamówienia podajemy przybliżony  termin realizacji 1-5 dni roboczych + 1-5 dni na dostarczenie wysyłki. W naszej księgarence większość produktów jest na stanie, natomiast część produktów sprowadzamy na indywidualne zamówienie. Do czasu realizacji zamówienia (czyli czasu potrzebnego na przygotowanie faktury i blankietu wysyłki, skompletowanie, zapakowanie i dostarczenie zamówienia do firmy pocztowej) należy doliczyć czas dostarczenia przesyłki. Nasz sklep „Prawe książki” nie ma wpływu na czas dostarczenia przesyłki, natomiast staramy się podać Państwu orientacyjne terminy doręczenia przesyłek przez Pocztę Polską. Wysyłając Państwu paczkę, w przyszłości postaramy się podać również numer przesyłki za pośrednictwem sklepu. Obecnie taka możliwość istnieje ale tylko dla klientów, którzy podadzą numer telefonu komórkowego - po wysyłce paczki Poczta Polska prześle w SMS-ie informację z numerem paczki. Dlatego też klienci, którzy podadzą numer telefonu stacjonarnego, nie otrzymają od Poczty numeru przesyłki. Link do śledzenia przesyłek jest dostępny pod adresem: 

http://emonitoring.poczta-polska.pl

W przypadku wątpliwości czy mamy dany towar na stanie lub problemów z zalogowaniem bądź zamówieniem, prosimy o telefon na numer: 601-096-795. Jeżeli mają Państwo inne pytania lub sugestie, prosimy o telefon. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania.

Przy większych zamówieniach na prezenty dla dzieci i młodzieży, dla parafian, dla grup modlitewnych, do szkół np. po 10-20 egz. danego tytułu istnieje możliwość negocjacji ceny (prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy).

SPOSÓB DOSTAWY:

1. Na dzień dzisiejszy oferujemy dostawę wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej.
2. Wysyłkę zamówień poza terenem Polski prowadzimy również przez Pocztę Polską. Koszty wysyłki za granicę Polski są ustalane indywidualnie. Istnieje możliwość zalogowania się do naszego sklepu z zagranicy i złożenia zamówienia, koszty wysyłki prześlemy w wiadomości e-mail.Copyright © 2021 Fundacja Servire Veritati Instytut Edukacji Narodowej. Wykonanie: Nazwa.pl