Nowe produkty

Informacja

II wojna światowa/ Golgota wschodu

Golgota Wschodu, czyli tematyka II wojny światowej

W literaturze często poruszana jest tematyka II wojny światowej. Dział ten jest niezwykle obszerny. Nie należy pomijać w nim wydarzeń, które miały miejsce w tym okresie na wschodzie Polski. Eksterminacja, która odbywała się tam od 1939 roku, jest nazywana Golgotą Wschodu. Nazwa ta, nawiązująca d...

Golgota Wschodu, czyli tematyka II wojny światowej

W literaturze często poruszana jest tematyka II wojny światowej. Dział ten jest niezwykle obszerny. Nie należy pomijać w nim wydarzeń, które miały miejsce w tym okresie na wschodzie Polski. Eksterminacja, która odbywała się tam od 1939 roku, jest nazywana Golgotą Wschodu. Nazwa ta, nawiązująca do cierpienia Chrystusa, wskazuje jak silny był totalitaryzm. Najbardziej znanym wydarzeniem z tamtego okresu jest Zbrodnia Katyńska.

Golgota Wschodu – literatura

Ta kategoria produktów zawiera literaturę poświęconą tematyce tak zwanej Golgoty Wschodu. W naszym sklepie dostępne są najpopularniejsze i najwybitniejsze dzieła literackie, które dotyczą niniejszych wydarzeń. Znajdziesz wśród nich między innymi książki autorstwa Jana Marka Chodakiewicza, Piotra Szubarczyka, Marka A. Koprowskiego, Marii Tarnowskiej i wielu innych, wybitnych literatów i historyków.

Więcej

II wojna światowa/ Golgota wschodu Jest 372 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 372 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 372 elementów

Copyright © 2021 Fundacja Servire Veritati Instytut Edukacji Narodowej. Wykonanie: Nazwa.pl