Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i aktualnych promocjach.

Najczęściej kupowane

Autorzy

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Kategorie

Informacja

Jaki prezent wybrać dla dziewczynki na 4 urodziny? Poznaj nasze propozycje

Twoja mała księżniczka świętuje kolejne urodziny? Zastanawiasz się, jaki prezent urodzinowy dla czteroletniej dziewczynki będzie najodpowiedniejszy? W tym wieku dziecko nie ma jeszcze sprecyzowanych zainteresowań – tak naprawdę interesuje się wszystkim. W tym artykule podpowiemy Ci, co wybrać, aby wywołać szczerą radość u malucha, a jednocześnie - połączyć zabawę z nauką.

Jaki prezent wybrać dla dziewczynki na 4 urodziny?

Dzieci w wieku czterech lat to prawdziwe wulkany energii - ciągle są w ruchu i chętnie poznają świat, który je otacza. Wybierając prezent dla dziewczynki w tym wieku, warto upewnić się, co ją interesuje. Zwłaszcza że czterolatki nierzadko mają już konkretne marzenia. Z racji tego, że dzieci w tym przedziale wiekowym chętnie się bawią i zdobywają nowe umiejętności, a dodatkowo - chłoną wiedzę, warto wybrać przedmioty, które będą spełniać istotne wymagania - bawić i uczyć. Wszak w tym wieku dzieci najszybciej zapamiętują nowe informacje. Zamiast kolejnego pluszowego misia, postaw na rozwój pociechy! W ofercie naszej księgarni znajdziesz mnóstwo pomysłów na idealny prezent urodzinowy dla czterolatki.

Sprawdź nasze propozycje na urodzinowy prezent dla czterolatki

Twoje mała dziewczynka lubi psocić i eksperymentować? A może uwielbia rysować i sklejać przeróżne elementy? Postaw na prezent, który będzie rozwijać jej wyobraźnię oraz zdolności manualne, a wszystko to podczas wspólnej zabawy. Wybierz książeczki z serii “zrób to sam”. Proponowane pozycje wciągną malucha w magiczny świat, w którym króluje papier. Takie zabawy z pewnością rozwiną nowe zdolności ruchowo motoryczne Twojej córki. Warto również zwrócić uwagę na bajkowe książki, które można czytać przed snem. Dziecko, które słucha codziennie nowych opowieści, zapamiętuje 1000 nowych słów tygodniowo! Tutaj z pewnością świetnie sprawdzą się bajki o przygodach Misia Uszatka. A może czteroletnia solenizantka uwielbia śpiewać i tańczyć? W asortymencie księgarni znajdziesz różnego rodzaju śpiewniki, które oprócz świetnej zabawy, rozwiną też pamięć dziecka. 

PayPal

Copyright © 2024 Fundacja Servire Veritati Instytut Edukacji Narodowej. Wykonanie: Nazwa.pl