NEWSLETTER

Drogi Czytelniku - Newsletter to najszybsza droga informacji o nowościach i promocjach. Nie obawiaj się, nie będziemy zapychać Twojej skrzynki natrętnymi mailami. Raz na kilka tygodni będziemy Cię informować o najciekawszych wydarzeniach czytelniczych i akcjach promocyjnych.  


Tak więc jeśli wyrażasz zgodę na otrzymywanie takich informacji zapisz się tu:

  

  Otrzymywanie Newslettera jest nieodpłatne i bez konieczności dokonywania zakupów. Wyrażając zgodę na otrzymywanie Newslettera, zgadzasz się Czytelniku na przesyłanie  informacji handlowych o nowościach, promocjach, wyprzedażach etc. drogą elektroniczną – zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz na wykorzystanie swoich danych osobowych (adresu e-mail i zawartych w nim danych) na potrzeby przesyłania Newslettera.


    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wszystkie dane osobowe naszych Klientów w tym również ich adresy e-mail są przechowywane i chronione przez podmiot prowadzący Księgarnię – Fundację Servire Veritati Instytut Edukacji Narodowej, ul. 3 Maja 22/9; 20-078 Lublin.  Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do obsługi naszych Klientów i nie są udostępniane innym podmiotom. Każdy klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikacji, jak również żądania ich usunięcia. W każdej chwili można wypisać się z Newslettera wysyłając wiadomość na adres: bok@praweksiazki.pl lub telefonicznie: 81 534 99 66.


Copyright © 2023 Fundacja Servire Veritati Instytut Edukacji Narodowej. Wykonanie: Nazwa.pl