Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i aktualnych promocjach.

Kromka chleba Zobacz większe

Kromka chleba. Wybór myśli i aforyzmów z kazań, przemówień i rozważań

Pod tytułem „Kromka chleba” kryje się zbiór myśli i aforyzmów autorstwa Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego wybrany z jego kazań i przemówień.

W sprzedaży posiadamy także Drugą kromkę chleba, poniżej opis z okładką!

Kard. Stefan Wyszyński, Kromka chleba, ISBN 978-83-88202-41-4, Soli Deo, Warszawa 2008, format, format: 120 x 165, ss. 96, oprawa miękka

Wysyłka w przeciągu 1-5 dni roboczych

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

12,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pod tytułem „Kromka chleba” kryje się zbiór myśli i aforyzmów autorstwa Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego wybrany z jego kazań i przemówień.

Kard. Stefan Wyszyński, Kromka chleba, ISBN 978-83-88202-41-4, Soli Deo, Warszawa 2008, format, format: 120 x 165, ss. 96, oprawa miękka

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kromka chleba. Wybór myśli i aforyzmów z kazań, przemówień i rozważań

Kromka chleba. Wybór myśli i aforyzmów z kazań, przemówień i rozważań

Pod tytułem „Kromka chleba” kryje się zbiór myśli i aforyzmów autorstwa Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego wybrany z jego kazań i przemówień.

W sprzedaży posiadamy także Drugą kromkę chleba, poniżej opis z okładką!

Kard. Stefan Wyszyński, Kromka chleba, ISBN 978-83-88202-41-4, Soli Deo, Warszawa 2008, format, format: 120 x 165, ss. 96, oprawa miękka

Produkty powiązane

Copyright © 2024 Fundacja Servire Veritati Instytut Edukacji Narodowej. Wykonanie: Nazwa.pl