NEWSLETTER

Drogi Czytelniku - Newsletter to najszybsza droga informacji o nowościach i promocjach. Nie obawiaj się, nie będziemy zapychać Twojej skrzynki natrętnymi mailami. Raz na kilka tygodni będziemy Cię informować o najciekawszych wydarzeniach czytelniczych i akcjach promocyjnych.  


Tak więc jeśli wyrażasz zgodę na otrzymywanie takich informacji zapisz się tu:

  

  Otrzymywanie Newslettera jest nieodpłatne i bez konieczności dokonywania zakupów. Wyrażając zgodę na otrzymywanie Newslettera, zgadzasz się Czytelniku na przesyłanie  informacji handlowych o nowościach, promocjach, wyprzedażach etc. drogą elektroniczną – zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r.  (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) oraz na wykorzystanie swoich danych osobowych (adresu e-mail i zawartych w nim danych) na potrzeby przesyłania Newslettera.


    Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz.U. z 2014 r. poz 1182), wszystkie dane osobowe naszych Klientów w tym również ich adresy e-mail są przechowywane i chronione przez podmiot prowadzący Księgarnię – Fundację Servire Veritati Instytut Edukacji Narodowej, ul. 3 Maja 22/9; 20-078 Lublin.  Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do obsługi naszych Klientów i nie są udostępniane innym podmiotom. Każdy klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikacji, jak również żądania ich usunięcia. W każdej chwili można wypisać się z Newslettera wysyłając wiadomość na adres: bok@praweksiazki.pl lub telefonicznie: 81 534 99 66.


Copyright © 2018 Fundacja Servire Veritati Instytut Edukacji Narodowej. Wykonanie: Nazwa.pl